Życie to droga

„Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w pojedynkach dnia codziennego.”

Wielkie marzenia składają się z mnóstwa elementów...

piątek, 3 listopada 2017

Karate – MŚJ: Szewczyk z historycznym brązem!

W dniach 20-24 października w Santa Cruz na Teneryfie odbyły się Mistrzostwa Świata kadetów, juniorów i młodzieżowców w Karate. W zawodach wzięło udział 1694 zawodników z 107 państw. Mistrzostwa zakończyły się dla Polski dużym sukcesem. Krzysztof Szewczyk wywalczył pierwszy w historii polskiego karate medal Mistrzostw Świata. Zawodnik Olimpu wywalczył brązowy medal w kategorii kadet /14-15 lat/ w wadze – 63 kg
Drugi ważny wynik to 5 miejsce Miłosza Sabieckiego /Senshi Tczew/ w kategorii junior /16-17 lat/ w wadze – 61 kg.
9 miejsca zajęli: Sara Elwart /Gokken Chwaszczyno/ w kategorii U21 - 61 kg i Szymon Cieślik /LZS Głubczyce/ - kata kadetów.
Walki Krzysztofa Szewczyka:
1 runda - Dorian Pajor /USA/- zwycięstwo 4 do 0,
2 runda - Kasymbekov Kalysbek /KGZ/ przy remisie 0 do 0 wygrana /wskazanie/ 5 do 0 ,