Życie to droga

„Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w pojedynkach dnia codziennego.”

Wielkie marzenia składają się z mnóstwa elementów...

poniedziałek, 18 grudnia 2017

XXXIV PUCHAR POLSKI SENIORÓW I XIV JUNIORÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH I MŁODZIKÓW.

Organizatorem zawodów był Wrocławski Klub Karate AiS Sypień Ichiban Dojo, który stanął na wysokości zadania, profesjonalnie przygotował i przeprowadził zawody . Na czterech matach zmagało się 489 zawodników z 96 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Możemy pochwalić się również sukcesem od strony sportowej. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy pierwsze miejsce zdobywając 36 punktów przed drugim klubem z Wrocławia (11 punktów) i trzecim z Konstancina Jeziorna (8 punktów). Sukces ten zawdzięczamy 26 osobowej reprezentacji naszego klubu, która wzięła udział w pucharze a w szczególności wszystkim medalistów turnieju. Pierwsze miejsca zajęli Tomek Wloczyk kategoria -80 kg,Patryk Sypień kategoria -90 kg, Damian Galiński +90 kg, Arek Szir +85 masters, drugie miejsca: Kuba Bigos i Wojtek Koryś w kategoriach juniorskich, Grzesiek Kędzierski -70, Marcin Krupa -75, Robert Madej -85 Masters, trzecie miejsca:
Ania Wiatrowska -60, Kamil Janusek -65, Krzysztof Pędziński -65, Wiktor Makles -75, Dawid Petecki +90, Aleksander Olszewski młodzik, Adam Kawczyński +85 masters.