Życie to droga

„Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w pojedynkach dnia codziennego.”

Wielkie marzenia składają się z mnóstwa elementów...

czwartek, 19 października 2017

MISTRZOSTWA ŚWIATA W TAEKWONDO ITF

W Dublinie zakończyły się XIV Mistrzostwa Świata Taekwon-Do Juniorów oraz XX Mistrzostwa Świata Taekwon-Do Seniorów. W klasyfikacji generalnej reprezentacja Polski zajęła piątą pozycję. Ogółem do rywalizacji na irlandzkich planszach przystąpiło blisko 1100 uczestników, którzy reprezentowali 61 państw. Mocno odmłodzona kadra Polski zaczęła nie najlepiej, ale z dnia na dzień Biało-Czerwoni się rozkręcali. – Jeśli idzie o nasze wyniki, to ogółem zdobyliśmy 26 medali 4 złote, 8 srebrnych i 14 brązowych. W seniorach 14 medali - 2 złote, 6 srebrnych i 6 brązowych. Ten dorobek dał nam czwartą pozycję wśród seniorów i piątą w juniorach. Ponadto nasz zespół seniorek został najlepszą drużyną mistrzostw, a Anna Dąbrowska najlepszą zawodniczką imprezy.