Życie to droga

„Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w pojedynkach dnia codziennego.”

Wielkie marzenia składają się z mnóstwa elementów...

wtorek, 30 października 2018

MŚ W ZAPASACH KOŃCZYMY Z JEDNYM BRĄZOWYM MEDALEM

Ostatni z Polaków Rafał Krajewski zakończył start w zapaśniczych mistrzostwach świata w stylu klasycznym w Budapeszcie przegrywając w repesażu wagi 130 kg z Lingzhe Mengiem (Chiny) przez przewagę techniczną 0:10. Pojedynek rozpoczął się tak jak to miało miejsce w wielu startach biało-czerwonych na węgierskich matach. Pasywność połączona ze stratą punktu i walka w parterze. Później było już tylko gorzej. Mistrzostwa kończymy zatem z (tylko) jednym brązowym medalem, co jest chyba dla nas małym niedosytem. Medal zdobyliśmy, a właściwie zdobył dla nas, w kategorii 67 kg w stylu klasycznym, pochodzący z Armenii Geworg Sahakjan, debiutujący w biało-czerwonych barwach w turnieju najwyższej rangi światowej. To 83. medal w historii startów biało-czerwonych w zapaśniczych mistrzostwach świata. Polacy zdobyli łącznie 14 złotych, 38 srebrnych i 31 brązowych krążków.